Prominent & Leading Manufacturer from Loni, we offer digital advertising screen 6x3, staietech touch kiosk for rentals for your events, touch kiosk rental, advertising led display screen rental, wall mounts advertising screen and digital advertising screen for rental.













₹ 52100 / UnitGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Body Material | Metal |
| Shape | Rectangle |
| Brand | JKD |
| Lighting Type | LED |
| Operating System | ANDROID |
| Color | BLACK |
| Audio | YES |










₹ 7000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Display Size | 32 inches |
| Model Name/Number | staietech |
| Usage/Application | Indoor |
| Audio | Exterior Speaker, In-Built Speaker |
| Function | Payment Machine |
| Monitor Type | LED, LCD |
| Brand | staietech |
| Material | iron |
| Voltage | 220 |
| Color | black |








₹ 5500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 32 inches |
| Display Type | LED |
| Function | events |
| Audio | In-Built Speaker |
| Brand | Staietech LLP |
| Monitor Type | LED |
| Warranty | 1 year |
| Country of Origin | Made in India |














₹ 3500 / UnitGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Unit |
| LED Type | Indoor LED |
| Color | SILVER |
| Installation Type | INDOOR |
| Shape | Rectangle |
| Usage | Exhibition |
| Brightness | Up to 1000 nits |
| Rental Duration | Per Day |
| Usage/Application | Outdoor |
| Access | YES |
| Onsite Support | With Technician |




₹ 12000 / PieceGet Latest Price
| Display Size | 3 x 4 Ft |
| Usage/Application | Indoor |
| Pixels | P3 |
| Display Function | Graphics |
| Shape | Square |
| Display Technology | Square Matrix |
| Pixel Pitch | 12 mm |
| Language Supported | English |
| Voltage | 220-240 V AC |
| Frequency | 60 Hz |


₹ 4000 / NumberGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Number |
| Usage Type | Events |
| Service Location | delhi |
| Weight | 70 Kg |
| Lifespan | 50000 hours |
| Power Source | Electric |
| Location | Indoor |












₹ 50000 / PieceGet Latest Price
| Color | Black |
| Brand | Jkd |
| Body Material | Metal |
| Question | 8 |
| 55 | 83 |
| 51 | 41 |
Digital displays wall mountings screens for hospital ,retails , outlets , showroom , malls , ciniplex





₹ 55000 / PieceGet Latest Price
| Application/Usage | Outdoor |
| Duration | LONG |
| Service Location | DELHI |
| Material | METAL |
| Is It Waterproof | Non Waterproof |
| Mode Of Advertisement | Offline |














₹ 20500 / PieceGet Latest Price
| Pixel Pitch | 12 mm |
| Display Size | 32 |
| Usage/Application | Outdoor |
| Type | staietech |
| Shape | Rectangle |
| Brand | own |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Body Material | Acrylic |









₹ 13000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Display Type | LCD |




₹ 4000 / PieceGet Latest Price
| Screen Size | 55 inch |
| Orientation | Portrait |
| Resolution | Full HD |
| Brightness | 300–450 cd/m² |
| Touch Support | Non Touch |
| Operating System | Android |
| Cabinet Material | MS Powder Coated |
| Usage Area | Indoor |
| Input Interface | HDMI |
| Stand Type | Fixed Standee |








₹ 5500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Application Type | Industrial |
| Function | kiosk |
| Model Name/Number | staietech |
| No Of Persons To Be Managed | 1 |
| Size/Dimension | 55 |
| Usage/Application | advertising |
| Brand | staietech |
| Monitor Type | LCD |
| Material | iron |
| Color | black |






₹ 90500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Usage/Application | Indoor |
| Working Voltage | 220 |
| Max. Power Consumption | 90 |
| Working Temp | All |
| 8feet | 59 |
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India











