Leading Manufacturer of akai 43 inch led tv, akai 55 inch led tv, akai 32 inch led tv and akai 65 inch led tv from Loni.












₹ 19990 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Screen Size | 43 inch |
| Color | BLACK |
| Supported Internet Services | YES |
| Resolution | HD |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Warranty | 1 YEAR |
| Connectivity | WI FI |
| Speaker Type | 200 W |
| Power Requirement | 110 W |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 35990 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Screen Size | 55 inch |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Supported Internet Services | YES |
| Resolution | FULL HD TV |
| Warranty | 2 YEAR |
| Connectivity | WI FI |
| Color | BLACK |
| Speaker Type | 200 W |
| Power Requirement | 110 W |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 9990 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Screen Size | 32 inch |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Supported Internet Services | YES |
| Resolution | HD |
| Warranty | 1 YEAR |
| Connectivity | WI FI |
| Color | BLACK |
| Speaker Type | 200 W |
| Power Requirement | 110 W |
| Country of Origin | Made in India |











₹ 51990 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Screen Size | 65 inch |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Supported Internet Services | YES |
| Resolution | FULL HD |
| Warranty | 2 YEAR |
| Connectivity | WI FI |
| Color | BLACK |
| Speaker Type | 200 W |
| Power Requirement | 110 W |
| Country of Origin | Made in India |
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India


