Our product range includes a wide range of cloud based digital standalone for institutionals & hospitality, kiosk management digital signages, videowalls digital signages for shops, apparels digital signages for showrooms, apparel retail stores digital signages and wall mount digital display signages.







₹ 27000 / PieceGet Latest Price
| Lighting Type | LED |
| Usage | Promotion and Advertising |
| Frequency (Hz) | 50 Hz |
| Installation Type | Free Standing |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Aluminum |
| Shape | Rectangle |




₹ 20000 / PieceGet Latest Price
| Color | Black |
| Function | Payment Machine, Mobile Recharge |
| Monitor Type | LED |
| Voltage (volt) | 220V |
| Pattern | Plain |
| Application | Commercial |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |






₹ 28000 / UnitGet Latest Price
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Size | 43 Inch |
| Contrast Ratio | 1000 |
| Brand | staietech |
| Input Voltage | 220 |
| Viewing Angle | Vertical |
| Design Type | metal |
| Product Type | staietech |



₹ 25000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Size | 32 Inch |
| Contrast Ratio | 232 |
| Frequency | 12 |
| Viewing Angle | Vertical |
| Display Function | ads |
| Power Consumption | 220 |
| Display Type | ledad |
| Max Resolution | hd |






₹ 12000 / UnitGet Latest Price
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Lighting Type | LED |
| Warranty | 2 Years |
| USB Device | Yes |
| Power Jack | Yes |





₹ 15900 / UnitGet Latest Price
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Lighting Type | LED |
| Viewing Angle | Vertical |
| USB Device | Yes |
| Power Jack | Yes |




₹ 12000 / UnitGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Lighting Type | LED |
| Brand | Samsung |
| Dimension | 55 |
| Contrast Ratio | high |
| Panel Size | 55 |
| Panel Resolution | hd |
| Diagonal Screen Size | 55 |
| Input Voltage | 280 V |





₹ 15000 / UnitGet Latest Price
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Lighting Type | LED |
| SD Card Support | Yes |
| USB Device | Yes |






₹ 15000 / UnitGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Mobile Access | yes |
| Usage/Application | advertise |
| Bluetooth | Yes |
| SD Card Support | Yes |
| USB Device | Yes |
| Power Jack | Yes |













₹ 39000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Input Voltage | 280 V |
| Usage/Application | advertise |
| Bluetooth | Yes |
| SD Card Support | Yes |
| USB Device | Yes |
| Power Jack | Yes |














₹ 4500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Aluminum |
| Size | 32 Inch |
| Brand | staietech |
| Input Voltage | 220 |
| Design Type | aluminium |
| Display Function | full hd |
| Power Consumption | 200 |





₹ 70000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 49 inches |
| Audio | In-Built Speaker |
| Brand | STAIETECH |
| Function | ADS |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 4100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Aluminum |
| Size | 55 Inch |
| Contrast Ratio | 400 |
| Brand | Samsung |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 220 |
| Design Type | staietech |




₹ 32000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Type | LED |
| Wash care | 11 |
| Viewing Distance | 120 |
| Country of Origin | Made in India |
| 3 | 443 |




₹ 34000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Size | 43 Inch |
| Contrast Ratio | 1211 |
| Brand | staietech |
| Input Voltage | 220 |
| Design Type | rectangle |













₹ 36000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 11 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Stainless Steel |
| Size | 43 Inch |
| Contrast Ratio | 222 |
| Frequency | 2 |
| Brand | STAIETECH |
| Product Code | 122 |
| Input Voltage | 220 |
| Design Type | RECTANGLE |





₹ 59000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Aluminum |
| Size | 43 Inch |
| Contrast Ratio | 700 |
| Frequency | 12 |
| Brand | staietech |
| Input Voltage | 220 |
| Design Type | metal |
| Power Consumption | 220 |
| Max Resolution | full hd |











₹ 15000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Voltage | 220 V |








₹ 25000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Type | LED |
| Screen Size | 32 inch |
| Installation | Floor Stand |
| Orientation | Portrait |
| Brightness | 300 nits |
| Usage | Indoor |
| Connectivity | USB, HDMI |
| Control Type | Cloud Based |





₹ 24000 / unitGet Latest Price
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Packing Type | wood |
| Usage/Application | Indoor |
| Lighting Type | LED |
| Operating System | android |
| Dimension | 6feet |
| Resolution | full hd |
| Features | inform |
| Response Time | quick |






₹ 35000 / PieceGet Latest Price
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Stainless Steel |
| Size | 55 Inch |
| Contrast Ratio | 400 |
| Frequency | High |
| Brand | Staietech |
| Lighting Type | LED |
| Product Code | St44 |
| Display Function | Hd |
| Power Consumption | 50 |
Digital standee manufacturer digital kiosk manufacturer digital display screen available on sale













₹ 28000 / PieceGet Latest Price
| Lighting Type | LED |
| Usage | Promotion and Advertising |
| Frequency (Hz) | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Aluminum |
| Shape | Rectangle |













₹ 28000 / PieceGet Latest Price
| Lighting Type | LED |
| Usage | Promotion and Advertising |
| Frequency (Hz) | 50 Hz |
| Installation Type | Free Standing |
| Body Material | Aluminum |
| Shape | Rectangle |
| Type | Digital |





₹ 30000 / PieceGet Latest Price
| Lighting Type | LED |
| Usage | Promotion and Advertising |
| Input Voltage (V) | 220 V |
| Frequency (Hz) | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Aluminum |
| Shape | Rectangle |
| Color | Black |













₹ 4500 / PieceGet Latest Price
| Lighting Type | LED |
| Usage | Promotion and Advertising |
| Frequency (Hz) | 50 Hz |
| Mounting Type | Free Standing |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Aluminum |
| Shape | Rectangle |





₹ 18000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Material | Metal |
| Sign Board Type | 2D Board |
| Body Material | metal |
| Shape | Rectangle |
| Size | 55 Inch |
| Contrast Ratio | 1000 |
| Brand | staietech |
| Input Voltage | 220 |
| Display Function | full hd |













₹ 35000 / pieceGet Latest Price
| Usage/Application | Indoor |
| Model Name/Number | staietech |
| Size/Dimension | 6 feet |
| Brand | lg |
| Monitor Type | LCD |
| Material | iron |
| Color | black |
| Screen Size | 55 |













₹ 70000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Stainless Steel |
| Size/Dimension | 55 |
| Brand | Samsung |
| Lighting Type | LED |
| Dimension | 6 feet |
| Contrast Ratio | high |



₹ 15000 / UnitGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Material | Acrylic |
| Color | Black |
| Wash care | yes |
| Viewing Distance | 212 |
| Warranty | 2 Year |
| Revolving | Yes |
| Country of Origin | Made in India |









₹ 20000 / PIECEGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 PIECE |
| Body Material | Metal |
| Shape | Rectangle |
| Packing Type | WOODEN |
| Brand | VU |
| Lighting Type | LED |
| Operating System | ANDROID |
| Color | BLACK |






₹ 45000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Type | LED |
| Wash care | no |
| Viewing Distance | 200 |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 4000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Metal |
| Wash care | yes |
| Viewing Distance | 10 Feet |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 22000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Stainless Steel |
| Size | 55 Inch |
| Contrast Ratio | 3000 |
| Frequency | High |
| Brand | Staietech |
| Product Code | St55 |
| Input Voltage | 220 |
| Design Type | Rectangle |
| Product Type | 55 |
Digital standee manufacturer digital kioks manufacturer digital standee on rental digital signage machine bulk




₹ 4000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Pixel Pitch | 3 mm |
| Application/Usage | Indoor |
| Country of Origin | Made in India |
| 12 | 654 |



₹ 7000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Stainless Steel |
| Contrast Ratio | 222 |
| Brand | staietech |






₹ 4200 / PieceGet Latest Price
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Aluminum |
| Size | 55 Inch |
| Contrast Ratio | 567 |
| Frequency | High |
| Brand | Staietech |
| Lighting Type | LED |
| Product Code | St55 |
| Design Type | Metal |
| Power Consumption | 220 |
Digital standee on rental video standee on rent for event and Exhibitions delhi ncr noida gurgaon for events






₹ 36500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Metal |
| Condition | New |
| USB Device | Yes |
| Diagonal Screen Size | 55 |
| Bluetooth | Yes |
| Power Jack | Yes |
College school digital standies no need to print









₹ 8000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Material | Aluminum |
| Body Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Contrast Ratio | high |
| Brand | Samsung |













₹ 15000 / UnitGet Latest Price
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Usage/Application | Indoor |
| Lighting Type | LED |
| USB Device | Yes |
| Power Jack | Yes |






₹ 18000 / UnitGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Body Material | Acrylic |
| Shape | Rectangle |
| Packing Type | wood |
| Usage/Application | staietech |
| Lighting Type | LED |
| Operating System | android |
| Dimension | vertical |
| Design | any |
| Resolution | 1080 |
| Features | inform |
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India






































