Leading Manufacturer of advertising led display screen, digital touch screen kiosks, wall mounted display screens, interactive flat panel, digital displays tabletop on rent and led video display screen from Loni.






₹ 30500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Usage | Indoor Lighting, Indoor |
| Display Technology | 7 Segment |
| Display Function | Graphics, Video, Animation |
| Mounting Type | floor |
| q21 | aaa |





₹ 42500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 15.6 inches |
| Audio | In-Built Speaker |
| Power Source | Ac |
| Operating System | Android |
| Voltage | 220 |
| 5 feet | 50 kg |





₹ 15500 / UnitGet Latest Price
| Material | Metal |
| Application/Usage | Indoor |
| Display Function | Graphics |
| Shape | Rectangle |
| Pixel Pitch | 16 mm |
| Display Technology | Square Matrix |
| Language Supported | English |









₹ 72000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Size | 65 Inch |
| Color | Black |
| Usage/Application | Office |
| Input Type | Pen Based |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 4500 / PieceGet Latest Price
| Thickness | 2 |
| Weight | 10 |

₹ 50000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Application | Outdoor |
| Pixel Pitch | 4 mm (P4) |
| Color | Black |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Shape | Rectangle |
| Brightness | ≥ 5000 nits |
| Refresh Rate | ≥ 3840 Hz |
| Module Size | 320x160 mm |
| Brand | STAIETECH |
| IP Rating | IP65 |





₹ 399998 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 8 feet |
| Type | lcd |
| Brand | staietech |
| Color | Full |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Metal |
| Features | media |
| Advertising Area | 8x4 |
| Certified | bis |
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India





