Providing you the best range of digital interactive kiosk rent, digital standalone signage, dual display touch screen kiosk, touch screen kiosks, digital standee on rent and digital interactive touchscreen on rentals with effective & timely delivery.





₹ 10000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 55 inches |
| Function | STAIETECH |
| Model Name/Number | STAIETECH KIOSK |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | STAIETECH |
| Vandal Resistant Glass | 5mm |
| Rotation Feature | yes |
| Service Location | delhi |
| Color | BLACK |
| Material | IRON |





₹ 22000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Function | staietech |
| Model Name/Number | staietech kiosk |
| Body Material | Stainless Steel |
| Size/Dimension | 49 |
| Brand | staietech |
| Country of Origin | Made in India |










₹ 41000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 55 inches |
| Model Name/Number | kiosk |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | staietech |
| Audio | Exterior Speaker |
| Warranty | 1 |
| CPU | 1 |
| Contrast Ratio | 111 |
| Voltage | 220 |
| Color | black |










₹ 59500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Material | Iron |
| Type Of Truss | A Type |
| Shape | l |
| Size | full |
| Technique | 1 |
| Surface Treatment | 1 |
| Service Location/City | Pan India |
| Usage/Application | Industrial |






₹ 4000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Type | LED |
| Wash care | 22 |
| Viewing Distance | 11 |
| Country of Origin | Made in India |
| 1 | 11 |
| 3 | ee |










₹ 5500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Usage/Application | Indoor |
| Function | Mobile Recharge |
| Model Name/Number | staietech |
| Size/Dimension | 55 |
| Brand | staietech kiosk |
| Monitor Type | LCD |
| Material | iron |
| Color | black |
| Screen Size | 50 |
| Voltage | 220 |



₹ 49500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Pixel Pitch | 3 mm |
| Application/Usage | Indoor |
| Resolution | hd |
| Life Span | 50000 |
| Pixel Density | high |
| Input Voltage | 220 |
| Dimension | 55 |
| Brightness | 350 cd/m2 |
| Shape | Rectangle |
| Display Shape | Rectangle |









₹ 35000 / PieceGet Latest Price
| Application/Usage | Indoor |
| Resolution | 1080 |
| Life Span | 50000 |
| Input Voltage | 220 |
| Dimension | 6 feet |
| Body Material | Metal |










₹ 45000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Body Material | Stainless Steel |
| Viewing Angle | Horizontal |
| Usage/Application | Advertising |
| Packaging Type | Box |




₹ 98500 / PieceGet Latest Price
| Pixel Pitch | 3 mm |
| Refresh Rate | 0.5 |
| Resolution | hd |
| Life Span | 50000 |
| Pixel Density | 2.5 |
| Input Voltage | 220 |
| Dimension | 6 feet x 2 feet |
| Usage/Application | Indoor |
| Viewing Angle | 170 |
| Model Name/Number | staietech p2.5 |
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India








