Prominent & Leading Manufacturer from Loni, we offer digital touch kiosk, touch kiosk systems rental, digital podium for army and infrared touch screen.





₹ 15000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 43 inches |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | staietech |
| Audio | In-Built Speaker |
| Warranty | 1 year |
| Function | Mobile Recharge |
| Color | white |
| Material | iron |
| Size/Dimension | 10.1 inch screen |
| Screen Size | 10.1 |











₹ 5500 / PieceGet Latest Price
| Display Size | 55 inches |
| Function | Mobile Recharge |
| Audio | In-Built Speaker |
| Brand | staietech |
| Display Type | TFT |
| Monitor Type | LCD |



₹ 50000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Screen Size | 27 inch |
| Touch Type | Non touch |
| RAM | 4 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| OS Type | Windows |
| Mic Input | Without mic |
| Speaker Output | 40 W |
| Connectivity | HDMI |
| Body Material | Metal |




₹ 21500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Display Size | 21.5 inch |
| Usage/Application | Indoor Type |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Dimensions | 21 |
| Voltage | 220 |
| Aspect Ratio | Hd |
| Country of Origin | Made in India |
| 45 | 21.4 |
21.5 industrial grade monitors displays availability on events and exhibition digital signage 21.5 inch screens kiosk manufacturer
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India


