Prominent & Leading Manufacturer from Loni, we offer 43 inch digital standee, 43 inch wall-mount digital menu display, touch screen kiosk rental, wall mount 32 inches, table top and ultra slim digital signage player.










₹ 55000 / PieceGet Latest Price
| Screen Size | 43 inch |
| Orientation | Portrait |
| Resolution | Full HD |
| Brightness | 300–450 cd/m² |
| Operating System | Android + Windows |
| Cabinet Material | MS Powder Coated |
| Usage Area | Indoor |
| Input Interface | HDMI |




₹ 12000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Installation Area | Indoor |
| Display Type | LED |
| Screen Size | 43 inch |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Brightness | 250 nit |
| Input Interface | USB |
| Cabinet Material | Plastic |
| Mounting Type | Wall Mount |





₹ 6500 / PieceGet Latest Price
| Screen Size | 32 inch |
| Touch Technology | Capacitive |
| Installation | Floor Stand |
| Screen Resolution | 1024×768, 1024×768 |
| Processor | Intel Celeron, Intel Celeron |
| Operating System | Android, Android |
| Screen Orientation | Both, Both |
| Body Material | MS Powder Coated, MS Powder Coated |
| Connectivity | Ethernet, Ethernet |
| Usage Area | Indoor, Indoor |












₹ 45000 / PieceGet Latest Price
| Screen Size | 43 inch |
| Orientation | Both |
| Resolution | Full HD |
| Brightness | 300–450 cd/m² |
| Touch Support | Infrared Touch |
| Operating System | Android |
| Cabinet Material | MS Powder Coated |
| Usage Area | Indoor |
| Input Interface | HDMI |
| Stand Type | Wheel Base |






₹ 35000 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Projector Mount |
| Mount Type | Wall Mount |
| Load Capacity | Up to 10 kg |
| Material | Mild Steel |
| Usage | Industrial |
| Color | Black |









₹ 3000 / PieceGet Latest Price
| Top Shape | Rectangular |
| Thickness | 12 mm |
| Width | 450 mm |
| Surface Finish | High Gloss |
| Edge Type | Straight Edge |
| Application | Coffee Table |
| Features | Scratch Resistant |




₹ 65000 / PieceGet Latest Price
| Form Factor | Box |
| Max Resolution | Full HD 1080p |
| Storage Type | Inbuilt Flash |
| OS Platform | Android |
| Network | Ethernet |
| Output Interface | HDMI |
| Content Update | USB |
| Playback Mode | Single Screen |
| Control Interface | Web Portal |
| Warranty | 1 Year |












₹ 60000 / PieceGet Latest Price
| Stand Type | Mobile Stand |
| Height Adjustment | Adjustable Height |
| With Wheels | Yes |
| Color | White |
| Suitable Board | Whiteboard |
| Brand | Whitemark |











₹ 4000 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Pen Stand |
| Material | Plastic |
| Usage | Office Desk |
| Theme | Corporate |
| Color | Black |
| Set Or Single | Single Piece |
| Finish | Glossy |
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India







