Pioneers in the industry, we offer led look walker rental, audio podium on rent with mic speaker and interactive classroom boards from India.














₹ 2500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Usage/Application | Advertising |
| Size | 32 |
| Color | Black |
| Material | Iron |
| Brand | Staietech |
| Battery | 5 hours |
| Power Source | 220 |
| Shape | Rectangle |
| Country of Origin | Made in India |
Led look walker availability on rental for event and Exhibitions , digitalsignage on rentals , digital standee on rentals for exhibition

₹ 5500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Material | Wood |
| Height | 1150 mm |
| Top Width | 600 mm |
| Equipment For Rental | Speakers |
| Minimum Rental Duration | 1-6 Days |
| Usage | Conference hall, College, Church, Banquet, Office, Hotel, School |
| Body Shape | Straight |
| Finish | Powder coated, Polished, Melamine, Laminate |
| Storage Shelf | Without shelf |
| Mic Mount | Single mic mount |







₹ 78000 / PieceGet Latest Price
| Size | 75 Inch |
| Color | Black |
| Effective Touch Area | 70" x 41" |
| Power Consumption | 150 - 220 W |
| Brand | Staietech |
Shashank Gupta (Managing Director)
Staietech LLP
Plot No. A-75, Sec A-4 Tronica City, Loni, Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India

